REISIRAAMAT TEADMISHIMULISTELE LASTELE

Sarja "Maailm lastele" esimene raamat

“Muna seiklused Kreekas” on lõbus kogupereraamat reisimisest ja sõprusest.

Tallinna lennujaamas kohtuvad kolm kummalist tegelast: lõbus rändur Muna, virvendav Hologramm, kel on pea asemel raal, ja pidevalt unistavalt pilvedes hõljuv Roosa Õhupall. Kõik kolm tahavad erinevatel põhjustel Kreekasse reisida. Koos õpivad sõbrad tundma Kreeka müüte, kohtuvad toredate tegelastega, ratsutavad eeslitega, söövad apelsine ja meesaiu, mängivad Minotaurusega Knossose labürindis peitust, seilavad uhke jahiga meredel ning tantsivad Kreeka pulmas ja teevad muudki põnevat!

Me kõik oleme igatsenud reisimist ja "Muna seiklused Kreekas " viib meid sinna, kus vesi on soe ja türkiissinine ning päike paitab hellalt me palet.  Raamat tutvustab läbi lõbusate tegelaste seikluste haaraval moel Kreeka kultuuri, mütoloogiat ja kombeid. Lisatud ka väike kreeka- eesti sõnaraamat ning Kreeka kaart.  Raamatus on kunstnik Britta Benno värvikad ja pilkupüüdvad illustratsioonid.
Haara kindlasti kaasa, kui plaanid koos lastega  Kreekasse reisida, aga sobib ka lõõgastavaks lugemiseks vanaema õunaaias või porganidpeenarde vahel. Ära unusta ka enda sisemist last- tujutõstev lugemine igale eale!


ISBN 978-9916-4-0565-9
Autor:
Lembe Mõttus
Ilmumisaasta: 2021
Keel: Eesti
Raamatu formaat: Kõvakaaneline
Lehekülgi: 176
Mõõdud: 160x230
Illustreerinud: Britta Benno 

Raadiosaade Reispass. Muna seiklused Kreekas - Lembe Mõttus

19.12.2021

Ivo Tšetõrkin vestleb raamatu autori Lembe Mõttusega kuidas tal tuli mõte kirjutada reisiraamat lastele -  aasta viimane Reispass rändab Kreekas läbi laste, Muna ja Roosa Õhupalli silmade.